magbo system

O mnie

Fotograf ślubnyCześć mam na imię Łukasz. Fotografia jest moją życiowa pasją, dlatego poświęcam jej bardzo dużo czasu. Już jako mały chłopiec w szkole podstawowej przerobiłem rodzicom łazienkę na ciemnie fotograficzną i właśnie wtedy wszyscy mówili do mnie „mały fotograf”. Jako fotograf z zamiłowania fascynuje się każdym rodzajem fotografii – krajobraz, moda, fotografia ślubna. Można powiedzieć, że fotografuję wszystko i wszędzie. Do niedawna zawodowo zajmowałem się programowaniem, aktualnie liczy się wyłącznie robienie zdjęć, pragnę być postrzegany jako profesjonalny fotograf. Warszawa jest miastem, w którym mieszam i to właśnie tutaj wykonałem najwięcej fotografii.

Pierwsze zdjęcia ślubne miałem okazję wykonać na początku XXI wieku, jednak po tym wydarzeniu nastąpiła dłuższa przerwa w fotografowaniu ślubów, ponieważ skupiłem się na fotografii reklamowej i modowej. Wykonywałem też zdjęcia dla agencji Istockphoto, z którą nadal współpracuję jako Exclusive Photographer. Aktualnie zapragnąłem powrócić do mojej starej pasji, którą jest fotografia ślubna. Uwielbiam rejestrować ludzkie emocje, których jest niesamowicie dużo w trakcie wesela. Jestem otwarty na wszystkie pomysły i fantazje – nawet te najbardziej wyszukane. Jako doświadczony fotograf podejmę się najtrudniejszych wyzwań.

fotografia nie ma zasad. To nie sport. Ważny jest efekt, a nie sposób, w jaki został osiągnięty.  Bill Brandt

Ciągle doskonale swój warsztat, byłem uczestników wielu kursów u uznanych fotografów i stylistów z Warszawy oraz całej Polski.

Europejska Akademia Fotografii dyplom - Profesjonalne oświetlenie studyjneEuropejska Akademia Fotografii dyplom - Fotografia komercyjnaEuropejska Akademia Fotografii dyplom - Fotografia reklamowa i modowaEuropejska Akademia Fotografii dyplom - Sesje mody w studio

Oprócz fotografii ślubnej oraz reklamowej i modowej interesuje się także fotografia podróżniczą. Bardzo lubię trekkingi w wysokich górach, jazdę na rowerze oraz podróże. Dużo radości dostarcza mi również Warszawa i jej piękne okolice.